*    *    *

Mehmet Ateş
PORTFOLYO

1997 yılında başlayan fotoğraf hayatına 1999 yılında kendi stüdyosunda devam eden Mehmet Ateş bunun yanısıra Sabah ve Ciner dergi gruplarında 8 sene kadar dergi fotoğrafçılığı yaptı. Fotoğrafçılık tekniği ve anlayışını, editoryal dünyanın nefes aldıran atmosferinde ‘’freerange’’ geliştirme fırsatı bulan Mehmet Ateş, statik olmayan, yenilikçi ve global bir fotoğraf anlayışını temsil ediyor.

Merve Ece Yılmaz
PORTFOLYO

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fotoğraf Bölümü mezunu olan Merve Ece Yılmaz profesyonel fotoğraf hayatına Milliyet Gazetesi haftasonu eklerinde başladı. 2015 yılında Studio Cucina ekibine katıldı.

Çağla Gezener
PORTFOLYO

Bahçeşehir Üniversitesi Fotoğraf ve Video Bölümü mezunu olan Çağla Gezener öğrencilik döneminde pek çok fotoğraf projesinde çalışma fırsatı buldu. Ödüllü fotoğraflara da sahip fotoğrafçı, 2016 yılında Studio Cucina ekibine katıldı

Canberk Şeker
PORTFOLYO

Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fotoğraf Bölümü mezunu olan Canberk Şeker fotoğrafçılığın bir çok alanında çalıştıktan sonra yemek fotoğrafçılığıyla tanıştı. 2021 yılında Studio Cucina ekibine videographer olarak katıldı.

Using Format